muzyka

3 teledyski, dzięki którym się uśmiechniesz

Każdemu z nas zdarzają się gorsze chwile w życiu. Warto wtedy włączyć ulubiony serial lub teledysk, który nie pozwoli nam się nie uśmiechnąć. Niektóre teledyski stworzono właśnie po to, by nieść ludziom radość i dzielić się z nimi pozytywnymi emocjami. Oto lista trzech najlepszych na chandrę teledysków, wśród których znajduje się jedno studyjne nagranie na żywo. Wszystkie teledyski można znaleźć na YouTube.

I Am Kloot – Proof

W teledysku do utworu Proof zespołu I Am Kloot występuje znany aktor Christopher Eccleston. W trakcie niecałych trzech minut możemy podziwiać jego grę aktorską, obserwując zmieniającą się twarz aktora. Eccleston mruga tylko kilka razy w trakcie trwania piosenki, a na jego twarzy pojawia się coraz większy uśmiech, któremu nikt się nie oprze. Wpatrując się w twarz Christophera, który patrzy wprost na ciebie, nawet nie zorientujesz się, kiedy odwzajemnisz uśmiech!

Bright Eyes – First Day of My Life

Przepiękny utwór wykonywany przez Conora Obersta opowiada o tym, że pierwszy dzień jego życia rozpoczął się, kiedy spotkał ukochaną osobę. W teledysku obserwujemy samotników, pary heteroseksualne i homoseksualne, przyjaciół i rodziny, którzy słuchają First Day of My Life, a my widzimy ich reakcje na piękny tekst Obersta. To, jak ludzie patrzą na siebie, kiedy słyszą tekst o miłości, ich zawstydzenie i uśmiech, sprawia, że mamy ochotę również unieść kąciki ust. W teledysku pojawia się nawet zasłuchany pies oraz zabawny pan, który nie wykazuje żadnej reakcji na usłyszane słowa.

Paula & Karol – Someday (otwARTa scena Live)

Niezwykle sympatyczna i śliczna Paula, która występuje bez butów i nieustannie się uśmiecha, jest bohaterką tego nagrania. Someday to niesamowicie pozytywny utwór, który dodaje skrzydeł, co można zauważyć po samych wykonawcach. Podczas koncertu otwARTa scena Live zespół pokazuje, jak cieszyć się muzyką i pomaga nam pozbyć się wszelkich smutków. Tylko prawdziwi artyści potrafią nieść radość swoją muzyką i nie tracić uśmiechu, robiąc to, co kochają najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *