muzyka

A Kysz! – jeden z najciekawszych debiutów tego roku

Artystka, która próbowała swoich sił, występując w programach TVN Mam talent! i X Factor, wydała właśnie swój pierwszy album A Kysz! Piękna Daria Zawiałow zdobywa nowych fanów, koncertuje i zachwyca swoją niecodzienną, lecz miłą dla ucha muzyką. Co znajdziemy na debiutanckim albumie Darii?

Niebanalny pop-rock po polsku

24-letnia Daria Zawiałow nagrała album, który ma szansę stać się płytą roku 2017. W ubiegłym roku cała Polska zachwycała się rewelacyjnym Kortezem, a tym razem oczy i uszy Polaków zwrócone są w stronę młodej debiutantki z Koszalina. Wiele osób porównuje Darię z Melą Koteluk lub Brodką, które wykonują podobną muzykę, lecz Daria powinna być dumna z takich porównań. Polska muzyka z niebanalnym tekstem wykonywana w ciekawy i świeży sposób liczy się zdecydowanie bardziej niż wtórne utwory piosenkarek nagrywających komercyjne piosenki z banalnymi tekstami o miłości. Płyta Darii jest tajemnicza, słowiańska i dojrzała. Po jednokrotnym przesłuchaniu jesteśmy zaciekawieni i zachwyceni głosem Darii, kolejne odsłuchy przynoszą nowe doznania. Zdecydowanie nie jest to płyta, którą można rozgryźć podczas pierwszego przesłuchania i już ten fakt czyni z Darii jedną z najciekawszych artystek na polskim rynku muzycznym.

A Kysz!

Debiutancki album Darii Zawiałow A Kysz! ukazał się 3 marca 2017. Płyta została wydana przez wytwórnię Sony Music Entertainment Poland i znajdziemy na niej 11 utworów. Na pierwszy singiel wybrano utwór Malinowy Chruśniak, w którym obecna jest garść elektroniki doskonale współgrającej z naprzemienną delikatnością i rockowym pazurem wokalu Darii. Kolejnym singiel został Kundel Bury – piosenka niezwykle żywiołowa i wpadającą w ucho, która ma szansę stać się hitem tego lata. Niedawno artystka wypuściła trzeci singiel, Miłostki, bardziej melancholijny od dwóch poprzednich, lecz równie ciekawy i niebanalny. Zróżnicowany styl artystki, która jest w pełni świadoma swojej muzyki, sprawia, że album A Kysz! ma szansę trafić do szerokiego grona odbiorców szukających nowych wrażeń w polskiej muzyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *