dookoła

Aukcje Młodej Sztuki — świeże i ciekawe spojrzenie na sztukę!

Dom Aukcyjny Panorama nie zamyka się wyłącznie na artystów i artystki znanych nam od wielu lat. Udostępnia swoją przestrzeń także debiutującym artystkom i artystom. Aukcje Młodej Sztuki, która tworzona jest przez osoby o świeżym i interesującym spojrzeniu, sprzyja poznawaniu nowych twórczyń i twórców oraz kupieniu ich niepowtarzalnych dzieł. Miejsce, jakim jest Dom Aukcyjny Panorama, wprost idealnie nadaje się dla wszystkich, których interesuje wyrafinowana sztuka. Aukcje Młodej Sztuki przeprowadzane są zawsze w sposób profesjonalny i rzetelny. Sprawdź już dziś!

Aukcje Młodej Sztuki z ostatnich lat – najnowsza, wybitna twórczość na wyciągnięcie ręki

Aukcje Młodej Sztuki ostatnimi czasy wzbudzają naprawdę duże zainteresowanie, jednak oprócz dzieł młodych i debiutujących artystek i artystów znajdziesz także obrazy, rzeźby i ceramikę od doświadczonych i już uznanych artystów. W bogatych zbiorach Domu Aukcyjnego Panorama znajdują się portrety i dzieła będące abstrakcyjnymi kompozycjami, magiczne pejzaże oraz obrazy inspirowane architekturą miast. Aukcje Młodej Sztuki proponują Ci dzieła malowane między innymi farbami olejnymi, akrylowymi, a także można wśród nich znaleźć ikonografie.

Aukcje dzieł sztuki w Warszawie – licytacje na najżywszym poziomie jedynie dla wytrawnych kolekcjonerów i kolekcjonerek

Dom Aukcyjnym Panorama oferuje aukcje Młodej Sztuki, jednak ich oferta się na tym nie kończy! Zajmują się także sprzedażą bezpośrednią i oferują: galanterię stołową ze srebra – imbryki, cukiernice, sztućce, ekskluzywną biżuterię – a w tym kolie, broszki, bransolety, porcelanę, a także szklane wazony i patery o nowoczesnym designie, elementy wystroju wnętrz, a w tym biurka i zegary oraz luksusowe zegarki. Skupują również dzieła sztuki, obrazy i pośredniczą w ich sprzedaży. Wszystkie organizowane przez nich aukcje są przeprowadzane w sposób profesjonalny i w doskonałej atmosferze.