Internet ogólnie

Bored Panda – portal nie tylko dla miłośników sztuki nowoczesnej

Portal Boredpanda.com, założony w 2009 roku, powstał po to, by „zwalczać nudę”. W rzeczywistości portal pomaga młodym artystom, fotografom i projektantom w promowaniu swojej sztuki i udostępnianiu jej szerszej publiczności jako tzw. viral content, czyli materiał, który najczęściej pojawia się na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, i krąży po sieci dzięki udostępnianiu go kolejnym użytkownikom. Niejednokrotnie materiały, które wyświetlają się na twoim profilu, pochodzą właśnie z Bored Panda, portalu, który wspiera młodych artystów i dąży do rozpowszechniania ich treści na szeroką skalę.

Sztuka

Internet jest doskonałym miejscem do szerzenia sztuki nowoczesnej. Filmy, na których możemy zobaczyć powstawanie dzieła w przyspieszonym tempie lub pomysłową sztukę uliczną, są coraz chętniej udostępniane na portalach społecznościowych. Dzięki temu rośnie nie tylko zainteresowanie sztuką na świecie, lecz również popularność młodych artystów.

Fotografia

Współczesna fotografia również ma się doskonale na Bored Panda. Nietuzinkowe zdjęcia bardzo szybko są rozsyłane znajomym i udostępniane. Szukamy w Internecie nie tylko rozrywki, lecz również sztuki i fotografii, która wzrusza, uświadamia nam życiowe prawdy i zwyczajnie zachwyca.

Zwierzęta

Najczęściej poszukiwane w Internecie są zdjęcia i filmy zwierząt. Na Bored Panda znajdziemy nie tylko fotografie uroczych czworonogów i innych gatunków zwierząt, lecz również wzruszające i udostępniane w błyskawicznym tempie wzruszające historie o więziach łączących właścicieli z ich pupilami oraz takie teksty, które nasza ręka sama klika, np. 10 dowodów na to, że koty są demonami.

Inne

Rozwijając „More”, możemy zobaczyć dużo więcej kategorii, takich jak m.in. Śmieszne, Podróże, Ilustracje, Rodzicielstwo, DIY, Dobre Wiadomości, Wyzwanie, Architektura, Rozrywka, Sztuka Cyfrowa i wiele innych. Wszystkie teksty są w języku angielskim, jest to więc nie tylko dobra rozrywka, lecz również doskonała okazja do nauki angielskiego przy przeglądaniu pomysłowej sztuki i zdjęć zabawnych kotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *