grafika

Czasopisma tworzone przez najlepszych grafików

Od kilku lat obserwowany jest wyraźny spadek sprzedaży czasopism w wersji drukowanej. W głównej mierze spowodowane jest to powszechnością Internetu, który stał się podstawowym źródłem informacji. Aby dowiedzieć się, co nowego słychać w polityce czy świecie gwiazd już nie trzeba udawać się do kiosk, lecz wystarczy sięgnąć po smartfona. Bez wychodzenia z domu i w zaledwie kilka chwil znajdziemy najświeższe wiadomości z kraju oraz ze świata. Stąd też przed wydawcami gazet w wersji drukowanej pojawiło się wyzwanie tworzenia na tyle atrakcyjnych pism, aby czytelnicy chcieli po nie sięgać. Jeżeli chcesz zmodyfikować swoją gazetę, nadać jej nowocześniejszego stylu lub dopiero wchodzisz na rynek, to nasi graficy pomogą stworzyć czasopismo, które pod względem wizualnym będzie odznaczało się najwyższym poziomem.

Siła grafiki, czyli co wpływa, że sięgamy po dany tytuł?

Jak sprawić, żeby wśród kilkunastu tytułów, to właśnie nasz trafiał w ręce czytelnika? Na pewno bardzo ważna jest treść, ale nie można lekceważyć też grafiki. Im będzie atrakcyjniejsza, tym większa szansa na to, że gazeta zdobędzie popularność i stałe grono wiernych czytelników… Czasopismo grafika, to nie tylko wygląd okładki czy czcionka, jaka użyta jest w nazwie tytułu, ale również ułożenie kolumn, dopasowanie zdjęć i przeróżne detale. Do tych detali zaliczają się między innymi odpowiednio dobrane elementy ikonograficzne oraz typograficzne. Ciekawa, nowoczesna grafika, która będzie zwracała uwagę, to absolutna konieczność, jeśli chcemy wybić się na prowadzenie, a konkurencję zostawić daleko w tyle.

Projekt realizowany przez wybitnych specjalistów

Z uwagi na to, że czasopismo grafika to bardzo złożony tematy, wymagający olbrzymiej wiedzy i doświadczenia, to też realizację tego typu projektów powierzamy wyłącznie profesjonalistom, którzy mają na swoim koncie niejeden projekt wydawniczy. Reasumując graficy z Fesido kompleksowo zadbają o stronę wizualną wypuszczanych na rynek publikacji. W zależności od zamówienia, możemy podjąć się całościowych działań lub dokonać tylko projektu okładki, odświeżenia layoutu bądź łamaniem tekstu.