dookoła ludzie

Natasza Urbańska – jak gwiazda wspomina swój ślub z Januszem Józefowiczem?

Natasza Urbańska to prawdziwa gwiazda, która niezwykle dobrze odnajduje się zarówno na deskach teatru, jak i przed kamerą. Jej ślub z osiemnaście lat starszym Januszem Józefowiczem, który odbył się ponad czternaście lat temu, wywołał wiele nieprzychylnych komentarzy na temat zakochanej w sobie pary. Po mimo przeciwności losu oraz wielu nieprzychylnych plotek, para od wielu lat tworzy zgrany duet nie tylko miłosny, ale też zawodowy! Choć Natasza Urbańska niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, w ostatnim czasie udzieliła ona wywiadu w programie Izabeli Janachowskiej, w którym wspomina początki miłości oraz to, jak wyglądał dzień jej ślubu. 

Początki miłości 

Choć Natasza Urbańska poznała Janusza Józefowicza w wieku zaledwie trzynastu  lat, podczas przesłuchania do jednej z reżyserowanych przez niego sztuk teatralnych, już wtedy wiedziała, że jest on niezwykłym mężczyznom. Wtedy ambitna aktorka została odrzucona podczas castingu, jednak po kilku latach wróciła i otrzymała upragnioną rolę w sztuce Józefowicza. Znany reżyser początkowo nie czuł do młodej aktorki niczego specjalnego, lecz z czasem to uczucie odurzyło go w całości. Para musiała radzić sobie nie tylko z nową sytuacją, w której musieli oni nauczyć się razem pracować, ale również z nieprzychylnymi komentarzami, które rzucane były w ich kierunku. Jak widać, pomimo przeciwności stanowią oni zespół, który napędzany jest wzajemną miłością. Jak wspomina Natasza Urbańska ślub z miłością swojego życia

Ślubne wspominki 

Natasza Urbańska ślub wspomina z wielkim uśmiechem na ustach! Uroczystość odbyła się w posiadłości młodej pary, a zabawa trwała całą noc. Wielkim zaskoczeniem okazała się siostra panny młodej, która podczas wesela postanowiła zachęcić zgromadzonych gości do wspólnej zabawy za pomocą doskonale znanym piosenek disco polo. Aktorka wspomina tą sytuację z rozbawieniem, choć właśnie to sprawiło, że impreza weselna była tak udana.