ludzie rękodzieło

Gdzie kupić nowoczesne rękodzieła?

Jeśli szukasz pomysłu na niebanalny i piękny prezent, zapomnij o masowo produkowanych kubkach i upominkach przeznaczonych na konkretne okazje. W Polsce działa coraz więcej młodych artystów, którzy tworzą rzeczy piękne i niepowtarzalne. Ich rękodzieła są droższe niż chińskie gadżety, lecz wyższa cena gwarantuje solidne wykonanie i produkt prosto od producenta. Gdzie można znaleźć piękne rękodzieła?

Poligon

Patrycja i Tomasz, czyli założyciele marki Poligon, są stolarzami i projektantami, którzy tworzą niesamowite geometryczne zwierzęta z drewna iglastego. Zwierzaki z Poligonu sprawdzą się jako prezent dla miłośników zwierząt. Drewniane i nowoczesne głowy zwierząt mogą z powodzeniem zastąpić przerażające głowy jeleni wiszące w domach myśliwych. Prace Patrycji i Tomasza można zobaczyć i kupić m.in. na stronie pakamera.pl i etsy.com.

„Ręczne wykonanie każdej pracy powoduje, że każdy produkt jest unikalny, różniący się od innych głównie układem słojów na elementach” – Poligon.

Forest Design

Ania, absolwentka Wydziału Leśnego, z miłości do drewna, natury i sztuki założyła markę Forest Design. Jeśli więc chcesz obdarować wyjątkowym prezentem osobę, która uwielbia naturę, podaruj jej ręcznie robiony wisiorek lub broszkę, zakładkę czy obrazek. Wymarzone podarunki czekają tu szczególnie na fanów Małego Księcia i motywów zwierzęcych. Drewniane arcydzieła Ani możesz obejrzeć i kupić na forestdesign.pl.

„Mam nadzieję, że moje leśne dzieła wprowadzą niepowtarzalną, magiczną atmosferę do Twojego domu i duszy. Chciałabym, aby sprawiły, że częściej będziesz się uśmiechać 🙂 ♥” – Forest Design.

Little Lights

Niezależnie od tego, czy chcesz obdarować dziecko czy dorosłego, rękodzieła Little Lights pokocha absolutnie każdy! Patrycja i Krzysztof wraz z córkami tworzą drewniane lampy w kształcie zwierząt. Efekt jest oszałamiający, a taka lampa stanie się wyjątkową ozdobą domu. Lamp Little Lights szukaj na stronie littlelights.pl.

„Stworzyliśmy naszą markę z miłości do prostych rozwiązań i pięknego designu” – Little Lights.